Ověřování licence

Share
03. 12. 2018

Nový způsob ověřování licence

ISPadmin 5 disponuje online ověřováním, a proto je nutné, aby byla povolena komunikace směrem do Internetu a překlad doménových jmen. Bez splnění těchto podmínek nelze pokračovat dále.

První registrace

Při prvotním spuštení Vás systém vyzve k zadání Licenčního klíče, který naleznete po přihlášení na https://customer.ispadmin.eu

Licenční klíč

Vložte jej a stiskněte tlačítko Registrovat. Tím dojde k aktivaci klíče a zpřístupnění systému ISPadmin. Vícenásobné použití stejného klíče není možné.

Přeregistrace (změny systému)

Změna hardwaru nebo softwarové konfigurace (např. IP adresy) vyvolá změnu otisku systému. Po přihlášení se zobrazí následující hláška:

Hardwarový otisk

Pokud k tomu dojde, tak začne běžet 7denní lhůta pro přeregistraci systému. Tu je možné provést následovně:

1) Přihlaste se na https://customer.ispadmin.eu pomocí zaslaných přihlašovacích údajů. 2) Vpravo od licence klikněte na tlačítkoRegistrační tlačítko, čímž dojde k deaktivaci licenčního klíče.    3) Pomocí tlačítka Proveďte znovu registraci provedete opětovnou registraci systému
 a hláška zmizí.

Offline režim

Během provozu systému se může stát, že z nějakého důvodu nebude online ověření možné (výpadek konektivity, chybně nastavený firewall atd.). V takovém případě začne běžet 7denní lhůta pro vyřešení situace a zobrazí se následující upozornění:

Offline
Jakmile se situace vyřeší, systém přejde do běžného režimu a hláška zmizí.
Pomohl Vám tento článek?